Zobacz efekty

mapa dotacji UE

http://mapadotacji.gov.pl

O serwisie

Mapa Dotacji Unii Europejskiej to serwis, w którym znajdą Państwo wykaz projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich realizowanych w Polsce. Mapa Dotacji UE zawiera nie tylko dane statystyczne, ale również zbiór najciekawszych pomysłów na wykorzystanie środków unijnych.
Serwis został uruchomiony 31 października 2007 r. z myślą o osobach poszukujących informacji na temat przedsięwzięć współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

Wyszukiwarka projektów

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce można szybko zawęzić kryteria wyszukiwania i znaleźć interesujący nas projekt lub listę przedsięwzięć realizowanych w wybranej dziedzinie gospodarki. Interaktywna mapa Polski pozwala również na ograniczenie poszukiwań do konkretnego województwa lub powiatu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy dowiedzieć się, ile projektów zostało zrealizowanych w regionie, jaka jest ich wartość i wreszcie, kto realizował konkretną inwestycję.

Dane w serwisie i ich uproszczenia

Mapa Dotacji UE zawiera dane o wykorzystaniu Funduszy Europejskich w podziale na województwa i powiaty. Dane dotyczące projektów pochodzą z Centralnego Systemu Teleinformatycznego (SL 2014) oraz z Systemu Rozliczania Projektów (dane dotyczące lat 2004-2006). Obecnie Mapa prezentuje informacje według danych na 31 marca 2018 r.

 

Źródło: http://mapadotacji.gov.pl, 28.06.2018